Brothers Coffee Roasters Manifesto

Brothers Coffee Online Kahve Siparişi

Müjde! Brothers Coffee online kahve gönderimine başladı!

Söze bu şekilde başlamak istedik çünkü siz Brothers Coffee’nin yıllardır zaten İzmir’in simgelerinden biri olduğunu biliyorsunuz. Yanlıyorsak lütfen bizi bir İzmirliye sorun.

Bizim işimiz yıllardır kahve kavurmak ve 2016’da kurulan Alsancak Şubemiz ile sizlerin damak tadında sınıf atlatmak.

Sizin için kavuran ve demleyen enerjik bir ekiple tanışmaya hazır olun?

Kahve demlemek evet önemli ama kahveyi kavurmak işin en önemli kısmı ve biz de sizler için özenle seçilmiş kahveleri sevgi ve büyük bir coşkuyla gülük olarak kavuruyoruz. Cin fikirli ekibiyle her gün yüzlerce insana taze, mis kokulu kahve içme imkanı sunan Brothers Coffee, önceleri hobi amaçla kuruldu ancak zamanla büyüyen bu fikir, eğlenceli bir projeye dönüştü.

Brothers Coffee güncel demleme ve süsleme trendlerine uyması için ürünlerinin sunumunda ve lezzetinde ciddi iyileştirmeler yapıyor ve “Biz de buradayız!” diyor.

Yeni gelişen ihtiyaçlar doğrultusunda kahvesini evinde - ofisinde demleyen kişilerin sayısı da artmış durumda. Biz de bu ihtiyaca kayıtsız kalamazdık, işte tam da bu noktada Brothers Coffee sizlerin hep masasında olmak için online kahve satışı tarafında ses getiren bir adım atmış durumda.

Marka, bu yeni girişimiyle kahve dünyasında fırtınalar estirmeye aday!

Kahve, Brothers Coffee için baş tacı güzellikte bir madde ancak, tatlı ve kahve yan ürünlerinin de bu online mağazada yer alması bizi daha da heyecanlandırıyor. Ürün yelpazesini hızla genişleten bu cin fikirli ekip, farklı kafelere ürün temininin yanı sıra firmalara ve evlere düzenli kahve gönderimi ve kahve kavurma workshopları ile rakiplerinin bir adım önünde bulunuyor.

İşin özü; online taze kavrulmuş kahve siparişleriniz için Brothers Coffee ekibi büyük bir heyecanla siparişlerinizi bekliyor.

Sevgiler…
Brothers Coffee Ekibi